Naše společnost nabízí zajímavé příležitosti pro investory, partnery, společnosti a finanční skupiny v atraktivních lokalitách Trutnovska. Na níže uvedených odkazech naleznete nabídky nejen prostor k pronájmu a výstavbě, ale i již hotové nebytové a bytové prostory, sklady, studie, ale i koncepty s možnostmi společně investovat, realizovat anebo sdílet zajímavé objekty a nemovitosti  v strategických  lokalitách pro Vaše podnikání. Společnost SERVICE TRADING s.r.o.  se nebrání jakýmkoli nabídkám spolupráce a je otevřena všem inovativním myšlenkám. Jsme schopným a silný partnerem pro rozvoj jednotlivých záměrů a věříme, že Vás některý z uvedených projektů osloví a v případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Více informací naleznete pod jednotlivými odkazy níže.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Společnost SERVICE TRADING s.r.o.

Služební byty Kolmá 536

Nabídka ubytování ve služebních bytech SERVICE TRADING s.r.o. Jedná se o kompletně zrekonstruované a nadstandardně vybavené byty situované v klidné části Trutnova na adrese Kolmá 536, 541 01 Trutnov.

Prohlédnout

Kanceláře a sklady Kolmá 536

Nabídka kancelářských a skladových prostor v objektu SERVICE TRADING s.r.o. Kolmá 536, 541 01 Trutnov – Poříčí.

Prohlédnout

Bytový dům Žižkova 295

Nabídka nadstandardních zděných bytů k pronájmu v centru Trutnova na adrese Žižkova 295, 541 01 Trutnov.

Prohlédnout

Investiční záměr Náchodská – „bývalé zahradnictví“

Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce či realizace investičního záměru na pozemku o rozloze cca 5 000 m2 na adrese Náchodská, 541 01 Trutnov (areál bývalého zahradnictví).

Prohlédnout

Investiční záměr Chodská 503

Nabízíme možnost dlouhodobé spolupráce či realizace investičního záměru na adrese Chodská 503, 541 01 Trutnov.

Prohlédnout